Kuryem - Ben Nerdeysem Kuryem Orada!

Rate / votes
More than users worldwide
Current version: 1.0.2
Price: FREE
Download extension
Like this extension ? Like/Share it!
En yakındaki mobil kurye en hızlı şekilde kapına gelsin, gönderilerin güvenli bir şekilde belirttiğin adrese taşınsın!Kuryem, size en yakın motorlu kuryeyi istediğiniz adrese yönlendiren, siparişlerinizi en hızlı ve en güvenli şekilde belirttiğiniz adrese ulaştıran size özel ve kişisel bir dijital lojistik servisidir. Kişiye özel kurye uygulaması Kuryem ile hayatınız kolaylaşacak. Tek yapmanız gereken mobil kurye servisi Kuryem’i kullanarak en yakın mesafedeki motorlu kuryeyi çağırmak.

Kuryem'i web sayfasından deneyin: https://www.kuryem.com/
Kuryem'i iOS uygulamasından deneyin: https://appsto.re/tr/1ttwab.i
Kuryem'i Android uygulamasından deneyin: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.kuryem.com.kuryem

ÇEVREYE DUYARLI

Kuryem, size en yakın kuryeyi harita üzerinde gösterir. Bu teknolojiyle, motor kuryelerin gittikleri yerlerden boş dönmelerini ve buna bağlı olarak gereksiz yakıt tüketimiyle yarattıkları hava kirliliğini minimize etmek isteyen Kuryem, çevresel sürdürülebilirliği ve verimliliği destekler.

HIZLI ULAŞIM

Kuryem'in en önemli özelliklerinden biri, verilen siparişleri en yakın taşıyıcıların görüntüleyebilmesi ve bu siparişlere anlık olarak cevap verebilmesidir. Buna bağlı olarak gönderiniz hızlıca teslim alınır ve teslim edilir.

7/24 HİZMET

Kuryem’de gönderilerinizi sadece iş saatlerinde değil, günün her saatinde dilediğiniz noktadan aldırabilir ve dilediğiniz noktaya gönderebilirsiniz. Kuryem aynı zamanda hafta sonları da hizmet vermektedir.

KOLAY ÖDEME

Kuryem’de ödemeyi, dilerseniz uygulama üzerinden kredi kartınızla yada her seferinde ödeme yapmak yerine bir seferliğine sisteme para yatırarak bakiyem seçeneğiyle yapabilirsiniz.

KURYE ÇAĞIRMAK ÇOK KOLAY

Kuryem’i telefonunuza indirin ve üye olun. Size en yakın mesafedeki motorlu kuryeyi istediğiniz adrese en hızlı şekilde yönlendirin. Gönderiniz adresinizden teslim alındıktan sonra hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilecek adrese ulaştırılsın. Bu arada gönderinin her aşamasından da haberdar olun.

Reviews of Kuryem - Ben Nerdeysem Kuryem Orada! extension

Similar extension